Rozlúčka s peklom

Profil knihy je v jiném jazyce

Rozlúčka s peklom

Talentum - 2010
ISBN: 978-80-8123-008-0

Talentum (2010) 978-80-8123-008-0 428

Zoznámte sa s príbehom Princeznej bobovej dráhy, ktorá v úsmevných podmienkach - pre nedostatok snehu trénovala na sídlisku tlačiac autá - založila reprezentačné družstvo bobistiek, aby neskôr zápasila nie len so svojimi súperkami, ale aj s najkrutejšou chorobou na svete. A princezná bobovej dráhy sa predsa dostala na zimnú olympiádu, kde jej celý svet so slzami v očiach držal palce.
Tvrtko nám predstaví speváčku, ktorá utrpela takmer smrteľný úraz; po 28(!) operáciách sa opäť postavila na nohy a stala sa z nej oslavovaná hviezda.

Navštívite čarokrásny ľadový svet Islandu a spoznáte aj dramatický, trpký údel smrťou otrávenej stredoeurópskej dediny.
Predstaví sa vám vidiecky vtipkár, ktorý svojou stávkou napálil senzáciechtivých novinárov v celej krajine. Na konci knihy Rozlúčka s peklom autor porozpráva dojímavý príbeh svojej manželky. Na konci pravdivej rozprávky budete mať pocit, že skutočne nič nie je nemožné.
V rozlúčke s peklom na vás čakajú strhujúco napínavé a dojímavo pekné príbehy.