A vtedy mi spadli do ruky...Denníky Georgie Nicolsonovej

Profil knihy je v jiném jazyce

A vtedy mi spadli do ruky...Denníky Georgie Nicolsonovej Originální název: ...And That's When It Fell Off in My Hand
Poprvé vydáno celosvětově: 2004

Slovart - 2010
ISBN: 978-80-556-0150-2

Slovart (2010) 978-80-556-0150-2 248

Georgiin priateľ Sexboh – teda Robbie odišiel do Austrálie a Georgia zaháňa smútok. Ako vždy sa pritom škriepi a zmieruje so svojou najlepšou priateľkou Jas a vyvádzajú aj so špicovou partiou pubertálne somariny v škole. Georgia sa však netrápi zlomeným srdcom dlho. Stretáva sa so svojím „dôverníkom“ Smiešnym Davom (jeden z jej bývalých chlapcov) a občas si vymenia bozky až 6. stupňa na bozkávacej škále špicovej partie. Robbieho na poste speváka kapely Meraví Dylani zaskakuje Američan talianskeho pôvodu Masimo. Georgia má nového sexboha a študuje odbornú literatúru, ako ho uloviť. Ak k tomu pridáme jej „trápnu“ rodinu a potomka bláznivého kocúra Angusa Gordyho, ktorý sa stal miláčikom Georgiinej malej sestričky Libby, máme o zábavu postarané.