Všetci sme nahí na facebooku

Profil knihy je v jiném jazyce

Všetci sme nahí na facebooku

Forza Music - 2010
ISBN: 978-80-89359-24-0

Forza Music (2010) 978-80-89359-24-0 148

Mimoriadne aktuálna a u nás ojedinelá publikácia s provokujúcim názvom VŠETCI SME NAHÍ (NA FACEBOOKU) si vzala pod drobnohľad fenomén najrýchlejšie sa rozrastajúcej internetovej sociálnej siete na svete. Akú úlohu zohral internet a sociálne médiá počas parlamentných volieb na Slovensku? Prečo raper Rytmus vo Facebooku nevidí zmysel, kým Richardovi Müllerovi sa oň stará štáb piatich ľudí? O čom hovorí Daniel Hevier, keď spomína internetúru?

Kniha dáva odpovede aj na tieto otázky a pre tých, ktorí sa Facebooku z akýchkoľvek dôvodov vyhýbajú alebo pre menej zdatných používateľov, môže byť návodom, ako sa do tejto sociálnej zapojiť, pochopiť jej výnimočnosť, možnosti, ktoré poskytuje a zároveň sa vyhnúť nástrahám, ktoré virtuálny svet so sebou prináša. Súčasťou publikácie je aj slovník najčastejšie používaných pojmov z oblasti sociálnych sietí.