Torty a múčniky

Profil knihy je v jiném jazyce

Torty a múčniky

Matica Slovenská - 2010
ISBN: 978-80-8115-034-0

Matica Slovenská (2010) 978-80-8115-034-0 144

Stalo sa vám, že ste niekde na oslave obdivovali nádherne zdobenú tortu, skutočné umelecké dielo, a vraveli ste si, toto by som rada skúsila...? Nemusíte byť profesionálnou cukrárkou, aby výsledok bol presvedčivý.
Táto knižka vám ponúka nielen bohatý výber osvedčených receptov na domácu prípravu tort a múčnikov, ale približuje aj moderné spôsoby ich zdobenia s využitím pomôcok a polotovarov, o akých pred pár rokmi gazdiné na Slovensku mohli len snívať. Objasňuje, ako sa používa modelovacia a poťahovacia hmota, ako sa farbí a mramoruje. Názorne predstavuje spôsoby zdobenia, akým hranice kladie len vaša vlastná fantázia.
Vyše 180 receptov na prípravu tort a iných múčnikov – rezov, koláčov, nepečených dobrôt a slaného pečiva – je užitočnou pomôckou pre všetky domáce umelkyne, ktoré chcú dodať výnimočným okamihom v kruhu rodiny či priateľov pečať osobitosti. Aj vy môžete pripraviť svojim blízkym skutočné sladké prekvapenie, ktoré
umocní čaro sviatočnej chvíle...

#varenie
Mária Zjavková Mária Zjavková