Láska v čase přítomném

Láska v čase přítomném Originální název: Love in the Present Tense

BB art - 2008
ISBN: 80-7381-249-2

BB art (2008) 80-7381-249-2 229

Pearl je svobodná matka a láska k synovi je to jediné, čeho má dostatek. Zkušenost ji naučila nikomu příliš nevěřit, ale okolnosti ji nutí začít Leonarda svěřovat do péče Mitchovi, mladému majiteli nevelké firmy sídlící ve vedlejším domě. Pronásledována minulostí, Pearl náhle jednoho dne z Leonardova života bez vysvětlení zmizí a Mitchovi, který se o svého malého kamaráda stará, jak nejlépe umí, nakonec nezbývá než ho předat do pěstounské rodiny. Pearl odešla, už se nikdy nevrátí, a přesto se svým milovaným dítětem zůstává navždy... (Založil/a: al-ma)

Catherine Ryan Hyde Catherine Ryan Hyde
*??.??1955

Illaa
  7. 10. 2014, 19:10
Kniha byla velice čtivá, děj sice nebyl nijak pestrý, ale určitou jiskru to mělo. Autorka se spíše zaměřovala na citové rozpoložení osob, podané velice jednoduchým stylem psaní, takže do děje vás to určitě vtáhne. Především na začátku knihy jsem byla zvědavá na každou novou stránku, později to již ztrácelo dech, nějak jsem už věděla, jak se to bude vyvíjet i jak to bude podáno.
trpaslyk
  8. 5. 2011, 18:13
Nádherná, velmi citlivě napsaná knížka o dítěti, které nebylo zplozeno z lásky, ani mu nebyl předurčen šťastný život. Přesto dokázal svoje štěstí díky příteli Mitchovi, který se ho bezelstně ujal a poskytl mu materiální i citovou oporu, aby z něj vyrostl dobrý člověk.