Knieža Smrť

Profil knihy je v jiném jazyce

Knieža Smrť
Originální název: Knieža Smrť
Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Slovart - 2008
ISBN: 978-80-8085-670-0

Slovart (2008) 978-80-8085-670-0 328

Oddelenie vrážd a smrť sú ako zamilovaná dvojica v parku, kráčajú vedno ruka v ruke vedľa seba a tvoria neoddeliteľnú jednotu. Zvykli si na seba, naučili sa rešpektovať jeden druhého a báť sa. Aj detektívi z oddelenia vrážd sa boja smrti a hoci si s ňou tykajú, jej návšteva ich dnes naozaj vyviedla z miery. Prišla a vzala si človeka až príliš blízkeho. A o dva dni prišla opäť, ale tentokrát to už nebolo osobné, bola to iba obyčajná práca. Manželka stavebného podnikateľa našla svojho manžela na chate s rozsekanou hlavou a prepichnutým hrudníkom. Dvojica nerozlučných detektívov z oddelenia vrážd Richard Krauz a Jozef Fischer zvaný Chosé musia zistiť, kto a prečo to urobil.

vladislaus
  22. 3. 2016, 12:15
Tento díl mi připadal dost slabý, pátrání po pachateli zvládli detektivové jednou zadní, tvořilo sotva třetinu obsahu celé knihy, která je napěchovaná spoustou vaty.
dzoko
  19. 1. 2015, 15:43
Každým dielom lepšie a lepšie, pomaly začínam byť na Dominikových dielach zavislý. Skvelé prostredie, postavy a príbehy. Kto má rád kriminalky ihneď odporúčam :)