Kniha domácích receptů

Kniha domácích receptů

Reader’s Digest Výběr - 2010

Reader’s Digest Výběr (2010) 304

Sbíráte zajímavé recepty? Vystřihujete si je, schováváte, a pak nemůžete najít? To se nyní může změnit! Naše nevšední publikace KNIHA DOMÁCÍCH RECEPTŮ vám nabízí způsob, jak mít všechny oblíbené recepty pohromadě! A nejen to - najdete v ní více než sto vynikajících receptů na chutná a pestrá jídla. Podělíme se s vámi také o vtipná řešení různých praktických problémů, se kterými se při vaření můžete setkat, takže vaření se pro vás stane ještě příjemnější a zábavnější činností! Kniha je opatřena odolnou obálkou, která se při práci v kuchyni hned tak nezašpiní. Budete ji moci používat dlouhé roky a svým následovnicím předat v dobrém stavu. U každé z dvanácti kapitol najdete kapsu na vystřižené recepty, takže budete vždy vědět, kde své recepty hledat. Desítky receptů na základní pokrmy umožní i začínajícím adeptům kuchařského umění překvapit rodinu či hosty chutnými jídly. Kniha navíc obsahuje: samolepky na kořenky a zavařeniny, karty na poznámky a blok na nákupní seznam.