Vianočné hodiny

Profil knihy je v jiném jazyce

Vianočné hodiny

Ikar - 2010
ISBN: 978-80-551-2207-6

Ikar (2010) 978-80-551-2207-6 128

Teddy Sparks mal na Vianoce len osem rokov. Bol veľmi malý na to, aby chápal zmätok, ktorý okolo neho nastal v malom michiganskom mestečku Dreyerville. Nevedel ešte oceniť zázrak, akým v skutočnosti tie Vianoce boli.
Uvedomoval si jedine to, že chce kúpiť nádherné viktoriánske hodiny vo výklade Tremontových starožitností ako darček pre svoju starkú Lottie Sparksovú, ktorá sa zúfalo usilovala nájsť mu domov, prv ako sa z neho stane sirota.
Teddy netušil, že pri snahe získať hodiny stretne Sylviu Wintersovú a Joea Dixona, kedysi zaľúbený pár, ktorý sa túži preniesť cez minulosť. Nevedel, že sa spriatelí so susedmi Floydom a Doris Culverovcami, dvoma ľuďmi usilujúcimi sa vzkriesiť svoje dávno mŕtve manželstvo. Netušil, že títo ľudia mu naplnia Vianoce čarom a nádejou, že láska jeho priateľov mu zmení život a on navždy zmení ich svet.

Autorka bestsellerov Kat Martinová vytvára nezabudnuteľný, inšpirujúci sviatočný príbeh o porušených sľuboch vykúpených láskou, príbeh o odvahe a sile, ktorý nás bude sprevádzať ešte dlho po prečítaní knihy.