Medzi štyrmi stehnami

Profil knihy je v jiném jazyce

Medzi štyrmi stehnami

Motýľ - 2010
ISBN: 978-80-89482-09-2

Motýľ (2010) 978-80-89482-09-2 208

Byť dobrou manželkou či manželom je skutočná veda. Každý z nás je samostatná osobnosť so špecifickými vlastnosťami, návykmi, zlozvykmi i predstavami. Nie vždy sa podarí preplávať manželským životom ako po pokojnej hladine mora, často prichádzajú búrky, ktoré môžu a nemusia viesť ku stroskotaniu. Napriek tomu sa väčšina z nás, úprimne zamilovaní a oddaní, postavíme pred oltár s túžbou a očakávaním, že práve tá naša láska a pekný manželský vzťah nám vydrží po celý život. Naše predstavy sa však rokmi stále viac odlišujú a mnohým sled životných udalostí či osobnostný vývin, ktorým v živote prechádza každá ľudská bytosť, zmarí pevné odhodlanie, ktoré pociťovali pri svojom „áno“. O pohľadoch troch žien na svoj manželský vzťah i o tom, čím všetkým si dlhoročné priateľky vo svojich životoch prešli, rozpráva šiesty autorkin román Medzi štyrmi ste(h)nami.