Ivanka lepí náplasti

Ivanka lepí náplasti Originální název: Ivanka lepí náplasti

Mladá fronta - 2010
ISBN: 978-80-204-2178-4

Mladá fronta (2010) 978-80-204-2178-4 28

Série vtipně ilustrovaných knížek pro nejmenší od oblíbené švédské spisovatelky českého původu Kateřiny Janouchové. Roztomilé obrázky doprovázené krátkými texty přizpůsobenými malým dětem představují běžné činnosti a situace v životě holčičky Ivanky – jídlo, koupání, nemoc, hraní si s náplastmi. Při tom všem samozřejmě Ivanku provázejí její plyšoví kamarádi, kteří vše prožívají spolu s ní. Ideální knihy pro první společné čtení a prohlížení. (Založil/a: marta-b)

teite
  25. 6. 2014, 22:14
Jelikož nejsem příznivce toho, že by se dítě při každém "bebíčku" mělo oblepit náplastmi (a že ve svém okolí takových znám), je toto jediný díl, který bych opravdu nemusela. Ilustrace jsou krásné, knížka je uzpůsobena pro malé děti, ale ten námět je prostě přihlouplý.
Arrietty
  14. 8. 2015, 15:19
Mně se zase pro změnu jeví jako nevhodná pasáž s vidličkou zapíchnutou do pusinky, a nejen ta. Nabádá to batolata k nebezpečným experimentům. Máme doma celkem tři knížky s Ivančinými příhodami, ale tato se mi líbí se všech nejméně. Bohužel si ji oblíbila moje dvouletá dcera.