Horká stopa

Horká stopa Originální název: Horká stopa

Mladá fronta - 2008
ISBN: 978-80-204-1885-2

Mladá fronta (2008) 978-80-204-1885-2 320

Katty objeví ve vaně nahého muže, jehož kdosi zastřelil. Z obav, co by tomuto nálezu řekla policie a jak by asi zapůsobil na její přecitlivělou šestnáctiletou dceru, se rozhodne mrtvolu „uklidit“ do sklepa. Ale překvapením ještě není konec. Liv se zase ocitla ve věku, kdy nenávidí celý svět. Nesnáší své jméno, svého sexuchtivého přítele a především svou trapnou matku. Jednoho dne si spolu možná všechno vyříkají, ale dnes to nebude, dnes se totiž Liv chystá ze svého starého života vypadnout. Spolu s Katty a Liv i s autorkou Kateřinou Janouchovou se čtenář vydá na vzrušující dobrodružství, kterým se jako červená nit táhne křehký, ale nakonec přece jen láskyplný vztah mezi matkou a dcerou. (Založil/a: marta-b)

Fuzik
  20. 7. 2016, 17:04
Nevím, zda to ženy takhle mají. Nevím, zda je ve Švédsku (Stockholmu) takto nebezpečno. Nevím, zda lze s organizovanou skupinou "lotrů" takto bojovat. Nevím, ...
Pomalý a upřemýšlený začátek. Málem jsem knihu odložil. Ale pak se něco začalo dít. Dokonce to dostalo spád. A zase úvahy a opakování. Jistě Liv hledá svůj vztah k matce a není v tom věku jednoduché. Ale děj se nevyvíjí a vleče. Dočetl jsem až do konce a knihu už neotevřu. Za pár překvapení dávám dvě hvězdy.