Jak jsem přišel na svět

Jak jsem přišel na svět Originální název: Sa blev jag till

Mladá fronta - 2006
ISBN: 80-204-1441-X

Mladá fronta (2006) 80-204-1441-X 60

Jak vlastně přicházejí děti na svět? Co se celých těch dlouhých devět měsíců děje u maminky v bříšku? Jak se rozhodne, jestli bude miminko chlapeček nebo holčička? A jak víme, kdy nastane ten správný čas, aby se děťátko narodilo?
Tato knížka vypráví o cestě na svět – o cestě, kterou prošly všechny děti, ale žádné z nich se na ni nepamatuje… Teď si o tom dobrodružství děti mohou přečíst a všechno se dozvědět znovu, a to od úplného začátku! Je to příběh tak poutavý, že je napínavější než většina pohádek.
Kateřina Janouch je novinářka, spisovatelka a odbornice v oblasti partnerských vztahů. Napsala už řadu knih. Mervi Lindman je jednou z nejnadanějších finských ilustrátorek. Společně obě dámy kvalifikovaně a s humorem popisují a vysvětlují ten obrovský zázrak zvaný život. (Založil/a: marta-b)

teite
  7. 6. 2014, 22:38
Nejkrásnější knížka o vývoji a narození člověka, kterou jsem pro malé děti našla. Nic nezastírá, vše říká po pravdě, ale díky vtipným ilustracím je vše přirozené a děti to snadno pochopí. Četla jsem čtyřleté dceři, když jsem čekala syna, a moc se nám osvědčila.