Dávná kletba

Dávná kletba Originální název: Old Magic

Jota - 2010
ISBN: 978-80-72177-50-9

Jota (2010) 978-80-72177-50-9 348

Příběh neoblíbené patnáctileté dívky Kate, která se nalezne v novém vztahu ke komplikovanému mladíkovi Jarrodovi. Nejprve ho ale musí přesvědčit, aby vzal osud do vlastních rukou. Společně se vydávají na cestu do minulosti, kde nachází kromě kořenů zla spojených s dávnou kletbou také hluboké přátelství a něžný cit. Napínavý fantasy román psaný čtivou formou z pohledu obou hrdinů. Potěší romantikou exotického děje i naprosto obyčejnými lidskými starostmi. Autorka si Dávnou kletbou získala velké množství mladých fanoušků, které později uchvátila tematicky podobnou trilogií Strážci času, jež nadchla i české čtenáře. (Založil/a: marta-b)

Marianne Curley Marianne Curley
*20.05.1959

Elisa-Beta
  23. 9. 2012, 11:41
úžasná knížka :D prěčetla bych ji pořád dokola :D Teď už vím co chci k vánocům ....
všichni co na ni narazíte si ji určitě přečtěte je tak dokonale napsaná že ji máte přečtenou za pár dní
Sandalkar
  14. 11. 2015, 20:52
Knížku jsem četla, když mi bylo 16 let a uchvátila mě. Dnes mi je o pár let víc, ale celý příběh opravdu neztratil na kráse. Tajemno, fantasy, láska, napětí... Hezká knížka, kterou ráda doporučím (ale spíše dívkám) :-)!
misule27
  29. 12. 2010, 22:42
tato kniha je opravdu úplně parádnííííí!!! od začátku až do konce se něco děje...není tam žádná část, při které byste se nudili...určitě si ji přečtěte :) bude se vám líbit