Encyklopedie alternativní medicíny

Encyklopedie alternativní medicíny

Reader’s Digest Výběr - 2010

Reader’s Digest Výběr (2010) 480

Fytoterapie, naturopatie, talasoterapie. Nevěříte, že by vám mohly pomoci? Může přírodní medicína pomoci odstranit potíže se zácpou, vrátit vám klidný spánek či snížit krevní tlak? Naše nová kniha ENCYKLOPEDIE ALTERNATIVNÍ MEDICÍNY přináší odpovědi na všechny vaše otázky a ještě mnohem víc - přesné, aktuální a praktické informace. Najdete v ní podrobný popis téměř 150 různých léčebných postupů: dozvíte se, jak vznikly, na jakém principu se zakládají, jaké nemoci léčí i co o nich soudí současná věda. Půjdete tak k terapeutovi lépe informováni a dokážete se snáze rozhodnout. Druhá část knihy vám napoví, jak s pomocí alternativní medicíny zažehnat nebo zmírnit 100 běžných zdravotních obtíží, od alergií přes cukrovku a opary až po žaludeční vředy. Celá rodina tak bude ve formě! - Více než 650 ilustrací a fotografií - Přehledné tabulky a nákresy - Slovníček léčivých bylin a potravinových doplňků s jejich indikacemi i možnými riziky