Tajomstvo príťažlivosti sŕdc

Profil knihy je v jiném jazyce

Tajomstvo príťažlivosti sŕdc

Ikar - 2009
ISBN: 978-80-551-1986-1

Ikar (2009) 978-80-551-1986-1 208

Z titulu Tajomstvo príťažlivosti sŕdc sa iba v Nemecku predalo za niekoľko mesiacov viac ako pol milióna výtlačkov. Práva na vydanie knihy kúpilo doteraz popri Nemecku aj Španielsko, Portugalsko, Holandsko, Taliansko, Grécko, Poľsko, Rusko, Kórea, Litva, Česko a Slovensko. V súčasnosti prebiehajú rokovania na zakúpenie práv v Maďarsku, Francúzsku, USA, Japonsku a v Číne. Slovenské vydanie vyjde koncom marca t. r.

Táto kniha odhaľuje existenciu tajomnej sily vyžarovania a príťažlivosti, ktorá pôsobí v nás všetkých a určuje náš život. Vysvetľuje komplexné znalosti v desiatich tajomstvách, ktoré sprevádzajú skutočné prežité príbehy. Každé tajomstvo ukrýva prastaré poznanie. Kto sa ním riadi, obohatený novým vedomím začne priťahovať tých, po ktorých túži, pretože nič v živote nie je náhoda. To, ako jednotlivé vzťahy vznikajú a vyvíjajú sa, nemá nič spoločného so šťastím alebo so smolou. Príčinou všetkého, čo sa v nás odohráva, je určitá sila. Tá spája nás všetkých. Má vplyv na to, či jeden druhého nájdeme, alebo nie. Je pôvodcom toho, čo cítime a ako sa správame. A rozhoduje o tom, či vznikne láska. Keď tejto sile porozumieme a vedome ju formujeme, bude v našom živote priťahovať presne tých ľudí a javy, po ktorých túžime.

Autor knihy Ruediger Schache, spisovateľ, nezávislý novinár, vedúci seminárov, prednášateľ, sa zaoberá výskumom vedomia. Po ukončení štúdia ekonómie a psychológie niekoľko rokov pracoval ako manažér v jednom z najúspešnejších priemyselných podnikov v Nemecku. Naučil sa chápať hlboké súvislosti osobného života, reality, lásky, vzťahov a zmyslu ľudského bytia a učí to aj iných.

Kniha Tajomstvo (The Secret) sa stala na Slovensku natoľko úspešnou, že vydavateľstvo Ikar po niekoľkých mesiacoch od jej vydania pripravuje už desiatu dotlač! Tých , ktorých si Tajomstvo doslova podmanilo si určite nenechajú ujsť ďalší mimoriadne zaujímavý titul Tajomstvo príťažlivosti sŕdc. Autor v nej objasňuje sily vnútornej príťažlivosti, ktorou pôsobíme na iných ľudí a vstupujeme s nimi do zmysluplných vzťahov.