Letopisy Blarnie - Les, čaroprdelnice a skříň

Letopisy Blarnie - Les, čaroprdelnice a skříň Originální název: The Chronicles of Blarnia

Fragment - 2006
ISBN: 80-253-0243-1

Fragment (2006) 80-253-0243-1 230

Milovníci parodií NEPŘEHLÉDNĚTE! Je spousta dveří, ale pouze jedny vedou do Blarnie, kde Břichatá čarodějnice sežere na co příjde. Blarnie je ovládána drogami a sexuální anarchií. Perverzovy děti jsou tímto stavem znechuceny a společně s párkem lesbických bobrů se vydávají hledat tajemného spasitele. Jestli to bylo dobré pro Hollywood, tak to musí být pěkná sračka! (Založil/a: JennyHcz)

Shax
  28. 10. 2011, 23:35
Bavila jsem se. A chvílemi i královsky, takže je to pro mě celkem dost povedená parodie, ale zkuste to říci Narniofilům :)
zabijakkachen
  25. 9. 2012, 7:38
Neskutečná blbost toto.Nuda.nuda prostě nuda nikdy mne tato kniha nebavila nedá se to číst.
Celkově parodie jsou k ničemu vždy je nejlepší originál.
Katru
  27. 5. 2012, 12:38
Sprosté, nechutné a zvrácené. Parodie zkrášlující dosti dětinský příběh na úrovni telecího odvaru. Doporučuje 9/10 odpůrců Lewise. :)
MáraK
  3. 12. 2011, 13:08
Četl jsem to někdy kolem 7-8 třídy a na tu dobu, kdy jsem moc nečetl to pro mě byla bezvadná parodie na Narnii u které jsem se bavil...
JennyHcz
  18. 5. 2010, 18:34
Dobře napsaná parodie na knihu Letopisy Narnie. Velmi vtipné dílko u kterého jsem se dost nasmála. Rozhodně doporučuji k přečtení - obsah knihy berte s nadsázkou. Autor je šílený :-D. Samozřejmě je dobré znát originál.