Nočné objatie

Profil knihy je v jiném jazyce

Nočné objatie Originální název: Night Embrace
Poprvé vydáno celosvětově: 2003

Ikar - 2010
ISBN: 978-80-551-2179-6

Ikar (2010) 978-80-551-2179-6 400

Sunshine už dávno po nikom tak netúžila. V tom mužovi bolo niečo zvláštne... Od prvej chvíle jej bol taký blízky! Keď vychádza najavo, že ten krásny, príťažlivý a zmyselný cudzinec je jej manžel z predchádzajúceho života, na chvíľu dokonca uverí, že by ju mohol ľúbiť. No miluje naozaj ju? Neoživila v ňom len jeho city k mŕtvej žene? Bude si vôbec niekedy istá?

V srdci Sunshine sa prebúdza láska, ale nemieni sa vzdať života samostatnej slobodnej ženy. Až kým nepochopí, že je jedno, či sa vedľa nej zobúdza Talon, alebo Speirr a či v nej vidí Sunshine, alebo Nyniu. Sú spriaznené duše. Márne sú kliatby i nástrahy, zbytočné pochybnosti...

Podarí sa Sunshine a Talonovi prelomiť kliatbu a uchrániť svoju lásku pred hnevom starovekých bohov?

Sherrilyn Kennyonová nás znova uvádza do ríše Temných lovcov, poloľudí-pološeliem, zvierat i bohov a celé toto spoločenstvo nám predstavuje v ovzduší festivalu Mardi Gras v New Orleanse. Na scéne sa znovu objaví Kyrian Trácky so svojou Amandou, Julian Macedónsky i ďalšie postavy z Kenyonovej románov, ktoré dnes čítajú ľudia na celom svete.

Preklad Zdenka Hudáková

Sherrilyn Kenyon Sherrilyn Kenyon