Ruiny Gorlanu

Profil knihy je v jiném jazyce

Ruiny Gorlanu

Podtitul: Séria: Hraničiarov učeň

Originální název: Ranger's Apprentice: The Ruins of Gorlan
Poprvé vydáno celosvětově: 2005

Egmont - 2010

Egmont (2010) 272

Ruiny Gorlanu je prvá kniha úžasnej série príbehov o Willovi a jeho priateľoch z hradu Redmont.

Willa pre jeho malý vzrast neprijmú do bojovej školy na hrade, namiesto toho nastúpi do učenia k Haltovi. Halt je tajomný hraničiar, ktorého záhadnú schopnosť neviditeľne sa pohybovať, prisudzujú ľudia čiernej mágii. Will sa postupne učí zaobchádzať so zbraňami hraničiara. S Haltom sa vydáva na nebezpečnú cestu do pustiny, aby vystopovali obludy, ktoré sa chystajú zabiť kráľa.

Moni_ka
  6. 9. 2016, 10:26
Poviem to v skratke, pretože cítim, že by som sa opäť rozpísala....toto bola jedna ÚŽASNÁ, ÚCHVATNÁ, priam DOKONALÁ kniha....no, čo vám poviem: MILUJEM FANTASY....a hlavne tú, ktorá je venovaná mladším čitateľom, pretože práve tá vám do života dá viac ako mnohé iné knihy, od ktorých by ste to čakali :D...ODPORÚČAM všetkými desiatimi :D Už sa veľmi teším na ďalšie časti ♥