Přísaha orků

Přísaha orků Originální název: Der Schwur der Orks

Fantom Print - 2009
ISBN: 978-80-7398-049-8

Fantom Print (2009) 978-80-7398-049-8 366

Druhá kniha série Dobrodružství Balboka a Rammara, na vazuje na první díl s názvem Návrat orků.

Kdo má rád orky, elfy a trpaslíky, nemůže si jich nevšimnout: Balbok a Rammar se vracejí! Po úspěšné výpravě jsou orčtí bratři v Prašivé marce oslavováni jako hrdinové. Trůní na ukořistěných pokladech elfů a po libosti popíjejí. Doba nevázanosti ale netrvá dlouho.
Už záhy se ve vesnici objeví člověk a žádá znepřátelený národ o pomoc. Protože v nehostinných dálavách Zeměsvěta zbrojí k útoku na svět vpravdě ďábelský protivník...
Nejráznější hrdinové fantasy opět nastupují, aby nepřátelům ukázali, kde visí bojová sekyra!

RMAA
  8. 4. 2011, 21:37
pokrytecký rammar a jeho hloupí bratr balbok super postavy :).. když jsem se, ale dozvěděl, že další pokračování se plánuje nejdřív na 2012, takže překlad+výtisk to bude někdy kolem vánoc, ale jinak super kniha mám ji rád :)