Poď sa hrať

Profil knihy je v jiném jazyce

Poď sa hrať

Ikar - 2010
ISBN: 978-80-551-2127-7

Ikar (2010) 978-80-551-2127-7 128

Súbor hier detí z celého sveta vám poskytne kvalitnú zábavu po celý rok.
• Zahráte sa viac ako 100 hier! Môžete sa ich hrať v miestnosti i na dvore či v parku, s priateľmi i osamote. Nájdete tu množstvo zábavy pri tichých stolných hrách, ale i v divých naháňačkách.
• A cez hry sa všeličo naučíte aj o rozličných krajinách, v ktorých sa pre nás neznáme hry hrávajú.
• Spoznáte rôzne obmeny hier ako naháňačka – napríklad hra včelí plást z El Salvadoru alebo havranie vajcia z Thajska, ale aj množstvo iných tímových či loptových hier alebo hier s guľkami.
• K hrám budete potrebovať iba bežne dostupné veci – kriedu, kocky, podpätky, loptu, mince, nálepky, guľky, kostičky alebo hracie karty.
• Užijete si zábavu na multikultúrnej úrovni cez prestávku v učení, počas osláv alebo posední, počas dlhej cesty autom alebo v chmúrne daždivé dni!
• Zdokonalíte si sociálne a intelektuálne zručnosti, zemepisné vedomosti, pohotovosť a telesnú zdatnosť.