Nikdy neklam

Profil knihy je v jiném jazyce

Nikdy neklam

Ikar - 2010
ISBN: 978-80-551-2115-4

Ikar (2010) 978-80-551-2115-4 216

David a Ivy si nedávno kúpili obrovský starý dom a čakajú vytúžené dieťa. Keďže Ivy pred časom potratila, obidvaja sa obávajú, či dieťatko donosí. Chce sa ešte pred pôrodom zbaviť vecí, ktoré zostali v podkroví po predošlom majiteľovi, a preto usporiada výpredaj. Tu sa objaví ich bývalá spolužiačka Melinda, ktorú takmer nespoznajú. Zmenila sa totiž zo škaredého káčatka na pomerne atraktívnu ženu. Melinda je dotieravá a jej nevhodné poznámky uvádzajú Ivy do pomykova, a tak uvíta, keď sa David ponúkne, že ich spoločnú starú známu prevedie po dome. O pár dní ich však príde vypočúvať polícia. Melinda zmizla a nikto ju nevidel odísť z ich domu. Život Ivy a Davida sa mení na nočnú moru a Ivy pomaly zisťuje, že jej manžel, ktorému dovtedy bezvýhradne dôverovala, klamal.

ashleynka
  10. 11. 2016, 22:05
Čítala sa mi rýchlo, ľahko a pútavo. I napriek tomu, že sa mi zdalo už od začiatku jasné, o čo ide, nemám jej čo vytknúť :)