Barvy - Kouzelná mozaika

Barvy - Kouzelná mozaika

Nezjištěno / Jiné - 2010
ISBN: 978-80-904457-0-3

Nezjištěno / Jiné (2010) 978-80-904457-0-3 1

Kouzelná mozaika řeší jednoduchým, a proto téměř kouzelným způsobem problém, před který jsme byli všichni mnohokrát postaveni. Jakou barvu stěny zvolit k nábytku, jaká barevná kombinace kabátu a kostýmku, jaké potahy k barvě auta, jakou barvu přilby k lyžařské kombinéze. Snad by to nebyl problém, ale v obchodě obvykle nemáme ani nábytek, ani auto, ani lyžařskou kombinézu. A paměť je tak zrádná! Kouzelná mozaika vám umožní harmonizovat stovky barevných kombinací a volit jen kombinace barev vašemu srdci milé. Stačí krátce zalistovat a okamžitě sami zjistíte, že máte v ruce neocenitelného pomocníka pro jednání s prodavači a řemeslníky i komunikaci s módními návrháři, projektanty, architekty a bytovými designéry. Věříme, že Kouzelná mozaika pomůže obohatit váš svět barev a harmonie. Kouzelná mozaika vám umožní i snít. Jaký odstín šatů si vezmete na předávání Oskarů nebo svatbu dánské princezny, jakou barvu klobouku na dostihy v Ascotu a jaký odstín bot na vídeňský ples v Opeře. Přejeme vám mnoho užitku a hezké sny.