Tajné dobrodružství Charlotte Brontëové

Tajné dobrodružství Charlotte Brontëové Originální název: The Secret Adventures of Charlotte Bronte

Albatros - 2010
ISBN: 978-80-00-02280-2

Albatros (2010) 978-80-00-02280-2 399

První kniha série Tajná dobrodružství Charlotte Brontëové.

Tajné dobrodružství Charlotte Brontëové je epickým thrillerem s legendární autorkou 19. století v hlavní roli. Tato kniha vás vezme na jízdu po viktoriánské Anglii od nejhlubší žumpy po navoněné paláce, a to s hrdinou, který v sobě kombinuje pana Rochestera a agenta 007, a padouchem, jehož ďábelské plány ohrožují britské impérium v samotných základech. Charlotte Brontëová je vržena po hlavě do vzrušujících dobrodružství a vášnivé lásky, jež ve skutečnosti nikdy nepoznala, ale tajně po nich bažila.

Ariko
  25. 8. 2015, 15:10
Tak shrnula bych to takto - nepotěší, neurazí. Pro mě průměrné čtení a nejslabší dílo od mé oblíbenkyně Laury. Trošku delší povídání už je na mém blogu - bichlicka.blog.cz :)
stepuli
  18. 11. 2013, 19:11
Úžasně čtivý historický detektivní román. Určitě stojí za přečtení, nemohla jsem se od něj odtrhnout!