Môj milý darebák

Profil knihy je v jiném jazyce

Môj milý darebák

Ikar - 2010
ISBN: 978-80-551-2054-6

Ikar (2010) 978-80-551-2054-6 240

Pre Rebeku Marshallovú sa roztáča kolotoč vášne a vzrušenia, keď sa na matkinu veľkú radosť dostane na dvor kráľovnej Viktórie. Rebekina matka chápe dcérino menovanie za dvornú dámu ako jedinečnú príležitosť dobre sa vydať. Rebeka sa hneď na začiatku svojej služby nedobrovoľne ocitne medzi dvoma súpermi: kráľovniným šéfom špionáže a šľachtičnou, ktorá dozerá na dvorné dámy. Tá ich využíva na špehovanie vplyvných dvoranov. Rebeka sa čoskoro zapletie do pavučiny klamstiev s očarujúcim markízom Rupertom St. Johnom. Tento neskutočne krásny muž je bratancom Raphaela Lockea, do ktorého bola Rebeka kedysi zaľúbená. Rebeka však nevie, že Rupert je tajným agentom kráľovskej koruny a vedie dvojitý život.
Romance Johanny Lindseyovej, plné vášne, duchaplných a neodolateľných hrdinov i vzrušujúceho flirtovania, patria medzi klenoty romantickej literatúry.