Moje najlepšie roky

Profil knihy je v jiném jazyce

Moje najlepšie roky

Ikar - 2009
ISBN: 978-80-551-2060-7

Ikar (2009) 978-80-551-2060-7 240

Jillian Westfieldová má dokonalého manžela, najkrajšie dieťa na svete, býva vo vytúženom dome, ktorý vonia čistotou. Predsa však v myšlienkach zablúdi späť do života, ktorý kedysi opustila. V tom čase chodila s ľahkomyseľným Jacksonom, mala náročnú prácu v reklamnej agentúre a jej byt vo West Village mal určite ďaleko od vysnívaného ideálu. Uplynulé dni však ponúkali mnoho iných možností. Keďže sa dnes Jillian cíti v upadajúcom manželstve nespokojná, nevie si pomôcť a ustavične sa zaoberá predstavami, aký mohol byť jej život, keby sa nebola vydala za Henryho. Ako by to asi vyzeralo, keby nebola odišla z práce a nestala sa matkou na plný úväzok? Alebo keby po dvadsiatich rokoch mlčania nezavrhla pokusy svojej matky o zmierenie...? Čo keby bola zostala s Jacksonom v ich netradičnom byte? Čo keby bola odpovedala na matkin list? Ako by teraz asi vyzeral jej život?

A v jedno ráno dostane Jillian šancu, aby to zistila....

Celú noc sa nebudete môcť odtrhnúť od čítania knihy Moje najlepšie roky a až do konca budete hádať, ako sa skončí. Úprimný, podmanivý príbeh o tom, že po bitke nemusí byť každý generál a že naše rozhodnutia sú ozaj zriedkavo čiernobiele.