Proti rakovine nie sme bezmocní

Profil knihy je v jiném jazyce

Proti rakovine nie sme bezmocní

SPN-Mladé letá - 2009
ISBN: 978-80-10-01678-5

SPN-Mladé letá (2009) 978-80-10-01678-5 255

Rakovina je hrozná choroba, no po prečítaní tejto knihy si uvedomíte, že nie ste voči nej bezmocní... Prináša najnovšie odborné, ale zrozumiteľné informácie, jasne vysvetľuje všetko o chorobe a zároveň ponúka rady nielen ako jej predchádzať a bojovať s ňou, ale aj ako zdravo žiť. Autorom je uznávaný odborník a výskumník, ktorý sa podieľal aj na vytvorení Centra integračnej medicíny na Univerzite v Pittsburghu, kde pracuje ako profesor.
Kniha vám poradí ako zlúčiť tradičné a alternatívne postupy v liečbe; ako sa správne stravovať (vrátane protirakovinovej stravy), ako minimalizovať škodliviny v životnom prostredí, ako cvičiť a využívať pohyb alebo ako zosúladiť myseľ s telom.
Navyše autor pridáva výnimočné a inšpirujúce príbehy ľudí, ktorí sa nepoddali, hoci im do života vstúpila ťažká choroba, vrátane svojho osobného príbehu.

#zdravie
David Servan-Schreiber David Servan-Schreiber