Rajská zahrada

Originální název: Paradise Fields

Olympia - 2007
ISBN: 80-7376-033-9

Olympia (2007) 80-7376-033-9 295

O Nel, cudně žijící vdovu, jejíž život se od manželovy smrti točí v podstatě jen kolem tří odrůstajících dětí, domu plného psů a koček a práce v komunitě, kde organizuje farmářské trhy a snaží se pomáhat nemocným dětem, která trpí pocitem, že má celulitidu a nadváhu a marně se snaží s ní bojovat, se uchází veskrze atraktivní a hmotně zajištěný právník Jake. Evidentně o ni stojí, ona se však citu, jenž se rodí i v ní, dlouho tvrdošíjně brání. Oboustranná náklonnost přerůstá v boj o důvěru, z nějž nakonec Jake vychází jako vítěz a rytířský hrdina, jehož dobývání Nel po nekonečných peripetiích ráda podlehne. (Založil/a: al-ma)

mitulka
  10. 2. 2013, 22:31
No, když to shrnu, tak je to oddychovka, která se může číst po těžkém a namáhavém dni. Ale s příběhem jsem se tak až moc neztotožnila. Nel je totiž opravdu až moc cudná, chvílemi mi připadá jako spadlá z Marsu. Pořád řeší, že má celulitidu a nadváhu a odmítá právníka Jakea, protože si myslí, že ji jen využil. To jen tak ve zkratce :-)