Keď ma raz oklameš

Profil knihy je v jiném jazyce

Keď ma raz oklameš

Ikar - 2009
ISBN: 978-80-551-2058-4

Ikar (2009) 978-80-551-2058-4 272

Hlavná hrdinka románu Keď ma raz oklameš uverila tvrdeniu svojho milovaného ocka, že jej mama zomrela pri pôrode. Ako dospelú, zrelú ženu ju jedného dňa vyhľadá advokát istej renomovanej advokátskej kancelárie a šokuje ju oznámením, že jej matka, jeho dlhoročná klientka, pred pár dňami skonala po ťažkej chorobe a svojej jedinej dcére ako výlučnej dedičke odkázala obrovský majetok. Má to však jeden háčik...
Matka pred mnohými rokmi spáchala zločin a chce, aby jej dcéra, ktorú poznala len z fotografií, dcéra, s ktorou sa nikdy nerozprávala a nechcela rozprávať, našla jej dve spolupáchateľky a aby vinu všetkých troch odčinila.
Olivia má pocit, že jej milovaný otec, ktorý ju s bezhraničnou láskou vychovával, ju zradil. Nevie, či má prijať poškvrnené peniaze ženy, ktorá ju porodila, nie je si istá, či má chuť a silu odhaľovať temné hriechy matkinej mladosti. Odčiniť matkinu vinu nebude ľahké, rovnako ako nebude ľahké znovu začať veriť otcovi.
S pomocou mladého právnika, ktorý sa do Olivie zaľúbi po tom, ako sa stala bohatou dedičkou, ale aj vďaka svojim milovaným psíkom Olivia pochopí, kto vlastne bola jej matka, a zároveň zistí, aká je ona sama.

Fern Michaels Fern Michaels