Téměř perfektní

Originální název: Practically Perfect

Olympia - 2008
ISBN: 978-80-7376-101-1

Olympia (2008) 978-80-7376-101-1 304

Anna, čerstvě vystudovaná návrhářka interiérů, se rozhodne, že je na čase, aby zhodnotila nabyté znalosti. Riskne všechno koupí malého, ale rozkošného domečku, který má v úmyslu zrenovovat a se ziskem prodat, aby tak rodině dokázala, že si dokáže vydělat na živobytí. Pohádkový domeček sice vypadá zvenku perfektně, ale uvnitř čeká nepříjemné překvapení: žebřík namísto schodiště, v přízemí žádné podlahy, veškeré osvětlení obstarávají svíčky. A když navíc zjistí, že bude muset spát na zemi ve spacím pytli, začíná se Anna obávat, zda si přece jen neukousla příliš velké sousto. Sousedka Chloe jí přispěchá na pomoc s čajem, vínem, účastnou náklonností - a s nedávno zachráněným chrtem jménem Caroline. Avšak právě když Anna začíná věřit, že našla perfektní idylu, objeví se na scéně hezký, ale nesnesitelný Rob Hunter, který jí klade do cesty víc překážek, než kolik jich má Velká Národní. Dokáže se Anna přes všechny životní překážky úspěšně dostat k vytouženému cíli? (Založil/a: al-ma)