Do polnoci moja

Profil knihy je v jiném jazyce

Do polnoci moja

Ikar - 2009
ISBN: 978-80-551-1992-2

Ikar (2009) 978-80-551-1992-2 280

V najnovšej čarovnej romanci z pera úspešnej autorky Lisy Kleypasovej spôsobná Amélia Hathawayová spoznáva mladého muža zo zámožnej spoločnosti, ostrieľaného v umení zvádzania. Keď nečakané dedičstvo povýši jej rodinu medzi anglickú aristokraciu, Amélia pochopí, že starostlivosť o mladšie sestry a svojhlavého brata nie je po smrti rodičov jej najväčším bremenom. Trápia ju rozmary londýnskej smotánky, nečakane ju však opantá čaro fyzickej príťažlivosti, ktoré ju ovláda v prítomnosti vysokého, nebezpečne uhrančivého Cama Rohana.
Zahrnutý bohatstvom, o akom by mnohí ani nesnívali, Cama Rohana začínajú znechucovať ťaživé spoločenské konvencie a zatúži po dávno zabudnutých rómskych koreňoch. Keď sa naňho obráti o pomoc pôvabná Amélia Hathawayová, nezamýšľa ponúknuť jej viac než priateľstvo – jeho zámery však podľahnú túžbe, ktorá sa oboch zmocní. Môže však muža, ktorý sa vzpiera tradíciám, uspokojiť inštitúcia manželstva? Život v londýnskej spoločnosti si s Camom zahrá nebezpečnú a napínavú hru.