Koniáš: Konec vlka samotáře

Koniáš: Konec vlka samotáře Originální název: Koniáš: Konec vlka samotáře

Triton - 2004
ISBN: 80-7254-648-1

Triton (2004) 80-7254-648-1 128

Třetí část série Koniáš. Knihy navazují v tomto pořadí: Na ostřích čepelí, Ostří oceli, Konec vlka samotáře, Muž na stezce a Vlk samotář.

Koniáš na stezce pomalu, ale jistě stárne. Přibývají zkušenosti, jizvy, vzpomínky i ztráty a samozřejmě nepřátelé. Jednou ho všechny přízraky minulosti dostihnou a on se s nimi musí vypořádat. Je otázkou, zda tentokrát bude břitká mysl spolu s břitkým ostřím stačit. Jedno je jisté – řez půjde opravdu hluboko. Přežije osamělý vlk? (Založil/a: StOs)

Melindaaaa
  19. 5. 2012, 17:59
Série s Koniášem je prostě skvělá! Ne že by byl Koniáš vyloženě sympaťák, ale prostě vás dostane.....
čarodějka999
  1. 3. 2013, 22:14
Sice čtu příběhy o Koniášovi na přeskáčku,ale to ničemu nevadí. Já ho mezi sympaťáky řadím :) Dokáže mě vtáhnout do děje.
Cermag
  23. 10. 2015, 16:20
Celkem krátká kniha, ale má vše, co má kniha mít - příběh, napětí, koncept a vše vtáhne maximálně do děje.

Navíc je zde interakce s někým, koho má Koniáš opravdu rád (a to je co říct :)) a konec už je opravdu vtipný, tam jsem se bavil nejvíc :)