Keltští Hrdlořezové

ISBN: 80-7186-691-1

Egmont (2004) 80-7186-691-1 128
Egmont (2002)
Egmont (1999)

Kniha Keltští hrdlořezové vám odhalí skutečnou pravdu o divokých válečnících, kteří se nebáli vzdorovat ani prohnilým Římanům a kteří měli ohavný zvyk sbírat hlavy nepřátel. Dozvíte se zde, proč keltští válečníci bojovali úplně nazí, jak uchovávali mozky svých nepřátel nebo proč se Keltové při pohřbech smáli. Přečtete si také zajímavé příběhy o svatých mučednících, příšerném keltském dětství a tajemných druidech, kteří prováděli tajemné obřady s lidskými oběťmi. (Založil/a: The_Second)

Peter.Melon
  18. 2. 2014, 16:30
Dobrá kniha a netradiční pohled na kelty.Zkuste si ji přečíst...Dějiny nikdy nebyly tak děsivé!Vítejte ve světě keltů!
miica
  4. 1. 2011, 22:28
Tuto sérii jsem začala číst, když jsem chodila na základní školu ( v té době začala vycházet) i když ted studuji historické vědy a je jisté že ne všechny fakta jsou pravdivá, myslím si,že řadu ostatních dětí (a samozřejmě nejen je) by to mohlo přilákat jak ke čtení tak k historii. je to napsáno vtipnou formou a a velice zajímavě:-)))