Heroinové deníky

Heroinové deníky
Originální název: The Heroin Diaries: A Year in the Life of a Shattered Rock Star

Deus - 2008
ISBN: 978-80-87087-45-9

Deus (2008) 978-80-87087-45-9 413

Fascinující, pro někoho možná nepochopitelný, zvrácený či dokonce odpudivý. Tak se zřejmě budou čtenáři dívat život Nikkiho Sixxe, zakládajícího člena jedné z nejúspěšnějších glam metalových kapel osmdesátých let - Mötley Crüe. Kniha zachycuje nejtemnější období baskytaristova života. Je plné drog, alkoholu, depresí a dokonce i Nikkiho smrti...které však "hrdina" knihy nakonec o vlásek unikne. (Založil/a: maci06)

Nikki Sixx Nikki Sixx
*11.12.1958

colore
  4. 11. 2016, 21:28
O tomhle týpkovi a týhle kapele jsem poprvé slyšela v souvislosti s touhle knížkou. Kámoška to četla asi před pěti lety někde v buse a já jí koukala přes rameno a líbilo se mi grafický zpracování tý knížky. Tak jsem si říkala, že si to taky musím přečíst, knížky s "feťáckou tematikou" mě docela baví, jsou tak krásně odstrašující... Byl to slušnej nářez. Nikki Sixx byl feťácký hovado, o který bych si ani neopřela kolo. Zároveň ale musím uznat, že jsem se smála, když vyprávěl, jaký dělal kraviny, i když byly třeba nebezpečný, ale ten popis byl prostě úsměvný. A taky klobouk dolů před tím, že dokázal přestat. Ale stejně ani po přečtení nechápu, jak to všechno mohl přežít....
Ve.Er
  20. 10. 2015, 12:48
Sixx je magor, o tom žádná. Deník mě hrozně bavil, přečetla jsem ho až trapně rychle. Je to šokující, upřímný... opravdový. Možná bych ubrala pár obrázků a barviček, v kombinaci se stylem písma jsem měla párkrát potíže něco přečíst. Každopádně mi nejde do hlavy, že je tenhle blázen ještě naživu.
Miss_Fí
  24. 8. 2013, 11:04
Nemůžu si pomoci.A nekamenujte, nenašli byste většího fanouška Mötley Crüe v okruhu třiceti kilometrů, než jsem já. Nikki na mě působil jak zamrzlej puberťák, kterej pláče jak je na něj svět zlej a to jsem o něm doopravdy zjistit nechtěla.
BloodySteak
  25. 12. 2013, 17:53
Po přečtení té knížky jsem nepohopil, jak to Nikki mohl všechno přežít. Nevím, jestli mám říct "Respekt!" anebo "Je to kretén." Asi od obojího trochu. Graficky výborně zpracovaná kniha.
Kasablanka
  8. 5. 2013, 21:59
Výborná kniha prečítala som ju jedným dychom, určite jedna z naúprimnejších a najlepších autobiografií!
Luccinna
  6. 8. 2012, 12:49
Kniha mě bavila. Asi proto, že Nikkyho život je něco úplně jiného než můj... překvalilo mě, čeho všeho a jakých humusů je člověk schopen kvůli kariéře nebo kvůli tomu, aby mu prostě bylo "fajn". Škoda, že to bylo jen shrnutí jednoho roku, uvítala bych delší...
Phantomass
  2. 8. 2012, 17:49
Nuda, klasický kecy o tom jak rocková hvězda chlastá, fetuje a šoustá děvky. Toť vše, 400 stránek to samý. Musím ale říct, že do zhruba do půlky mě to docela bavilo.
alenka666
  12. 8. 2011, 12:10
Jedna z nejlepší rockových biografii, co jsou. Barvitý ironický, místy mrazivý příběh. Který jen dokládá že dřív bylo sex, drogy a rocken-roll. Životní styl , ne jen vyčpělá poza.