Krása nemá vek

Profil knihy je v jiném jazyce

Krása nemá vek

Ikar - 2008
ISBN: 978-80-551-1967-0

Ikar (2008) 978-80-551-1967-0 152

Kniha úspešnej slovenskej lekárky formou príbehov pacientov približuje život na klinike plastickej chirurgie a estetickej dermatológie. Autorka v nej rozoberá svoj pohľad na krásu a opisuje najmodernejšie trendy v estetickej medicíne. Čitatelia v tejto knižke nájdu nielen autentické príbehy, ale aj pocity a pohnútky klientov, ktorí sa rozhodli pre estetický zákrok Doplnená je zaujímavým obrazovým materiálom.
Kniha Krása nemá vek vznikla na základe doktorandskej práce MUDr. Alexandry Novotnej. Pôvodnú prácu obohatila o reálne príbehy klientov kliniky plastickej chirurgie, estetickej dermatológie a laserovej medicíny Esthetic.

„Mojim šťastím je, že sa venujem medicínskemu odboru, ktorý pomáha ľuďom zmeniť veci, ktoré sa zmeniť dajú a ponechať si tak silu na boj s vecami, ktoré ovplyvniť nevieme“, povedala v súvislosti s vydaním knihy jej autorka.

#zdravie