Prečo muži hneď po sexe zaspia?

Profil knihy je v jiném jazyce

Prečo muži hneď po sexe zaspia?

Fragment - 2008
ISBN: 978-80-8089-074-2

Fragment (2008) 978-80-8089-074-2 260

Uspokojila kniha Prečo majú aj muži bradavky? vašu zvedavosť týkajúcu sa nezvyčajných, nechutných, excentrických, odporných a oplzlých či jednoducho trápnych vecí? Vravíte, že nie? Nuž, dobre, veď doktor a jeho telesne zdatný kamarát sú zasa tu. Mark Leyner a Billy Goldberg, M. D., si tentoraz vzali na mušku rozdiely medzi pohlaviami a ďalšie pálčivé otázky ako napríklad: – Prečo muži hneď po sexe zaspia? – Prečo môj manžel nikdy nepočúva? – Prečo moja manželka potrebuje ustavične cikať? – Je psia ústna dutina čistá? – Zapríčiní cmúľanie palca vyčnievanie horných zubov? – Narastie mi znova obočie, keď si ho oholím? - Dáme vám vyčerpávajúce a duchaplné odpovede. Ponúkame vám ponaučenia a zábavu, dôverné a pravdivé vysvetlenie toho, čo by ste chceli vedieť o anatómii, medicíne, sexualite, výžive, mineráloch a zvieratách, ale lekára by ste sa to opýtali až po niekoľkých pohárikoch. Vtipná a svieža kniha Prečo muži hneď po sexe zaspia? dokazuje, že v konflikte pohlaví, ako aj v iných konfliktoch je fórum otázok a odpovedí najbezpečnejšou, najúčinnejšou a najmenej invazívnou terapiou. MARK LEYNER je populárny spisovateľ a satirik, autor viacerých románov. Píše aj filmové a televízne scenáre. Publikuje v časopisoch New Yorker, Time a Go. BILLY GOLDBERG, M. D., je pohotovostný lekár Newyorskej fakultnej nemocnice. Navyše píše a maľuje.

Mark Leyner Mark Leyner

Billy Goldberg Billy Goldberg