Originální název: Pia Princess

Fragment - 2015
ISBN: 978-80-253-2285-7

Fragment (2015) 978-80-253-2285-7 344
Fragment (2009) 978-80-253-0838-7 344

Třetí kniha cyklu Dívčí tajemství.

Zažijte tajuplné prázdniny s Viktorií. Viktorie tráví prázdniny v Anglii, kam ji rodiče poslali, aby se zdokonalila v angličtině. Cítí se však osamělá a nešťastná, protože jí okolí dává najevo, že o ni nestojí. Po čase se jí náhodou dostane do rukou starý deník, který si před více než sto lety psala mladá princezna Philippa. Zápisky skrývají hrozné tajemství a Viktorie se náhle ocitá v princeznině kůži. Zdá se jí to, nebo se skutečně přenesla do minulosti? Běh událostí je stále záhadnější a Viktorie pochopí, že se stala součástí jakéhosi ďábelského plánu...

Thomas Brezina Thomas Brezina
*30.01.1963

Dee-Dee
  10. 9. 2013, 14:56
Tuhle knížku mi asi v páté třídě doporučila kamarádka a já jsem ráda, že jsem ji četla. Nebylo to nic světoborného, ale je to pěkná oddychovka na volné odpoledne.
sallyhec
  28. 9. 2016, 12:15
Musím říct, že tato kniha se autorovi opravdu vydařila. I když vlastně sama o sobě nebyla nic moc, to stálé napínání a následné veliké překvapení o tom, kdo je vlastně ten "šílenec" bylo opravdu skvělé a já se od knihy nemohla odtrhnout. Přečetla jsem ji za pár hodin. Upřímně, Brezinu moc v oblibě nemám, ale této knize bych křivdila, kdybych ji nedala plný počet hvězdiček. Ona si to prostě zaslouží :).
Mikinka
  27. 8. 2016, 15:12
Knihu jsem prvně četla v páté třídě jako Princezna Viktorie, moc mě baví i po těch dvou letech.:) Brezina prostě umí psát skvěle.:D