Není krve bez ohně

Poprvé vydáno celosvětově: 2005

Triton - 2005
ISBN: 80-7254-717-8

Triton (2005) 80-7254-717-8 121

John Francis Kovář, bývalý kapitán speciálních jednotek, člen úderného týmu Agentury EF se účastní první mise do jiného časoprostoru. Má to být rutinní výprava, jakých Agentura provádí desítky a stovky. Navzdory předpokladům se však se ocitá ve víru zběsilých událostí, které vrcholí 2. prosince roku 1805 monumentální bitvou u Slavkova. JFK a jeho noví přátelé nemají čas ani prostředky, aby svou účastí zásadně ovlivnili slavnou a krvavou řež, známou jako „Bitva tří císařů“. Nic jiného jim však nezbývá – uprostřed bitevní vřavy musí svést rozhodující boj proti zbraním, které v té době neexistovaly, proti silám existujícím napříč časem i prostorem od počátku světa do jeho skonání. John F. Kovář na vlastní kůži poznává vnitřní smysl agenturního hesla: Svůj svět si musíme zasloužit!
Tento příběh je připomínkou a svéráznou poctou 200. výročí bitvy u Slavkova. (Založil/a: StOs)

Miroslav Žamboch Miroslav Žamboch
*13.01.1972

Jiří Walker Procházka Jiří Walker Procházka
*18.08.1959

LuciusWlk
  2. 6. 2012, 23:51
Určitě je to zajímavější než Pašerák, i když posun k lepšímu zatím nic moc. Příběh je bohužel jeden velký patos, což se ale u sci-fi stává. Tak uvídíme dál.
Zhabza
  10. 10. 2011, 20:38
Ne, ne, ne. Tak s tímhle na mě nechoďte. Tohle že napsalo duo Žamboch-Procházka? Rozsadit! Okamžitě a nevratně!
xolafx
  28. 10. 2014, 19:41
Mě se to překvapivě líbilo. Bylo to akčnější a vtipnější než pašerák a kapitola bodci proti tankům? Super!