100 Receptov na posilnenie imunity

Profil knihy je v jiném jazyce

100 Receptov na posilnenie imunity

Slovart - 2008
ISBN: 978-80-8085-448-5

Slovart (2008) 978-80-8085-448-5 128

Silný imunitný systém človeka je základom zdravia. Táto jedinečná kniha vás oboznámi s najdôležitejšími potravinami, ktoré imunitný systém podporujú, a tým chránia zdravie. Každú z potravín kniha stručne charakterizuje, vyzdvihuje jej prínos a odhaľuje neoceniteľné výživové hodnoty, ako aj niektoré neznáme, ale fascinujúce skutočnosti. Ako bonus k charakteristike každej z týchto potravín kniha ponúka jednoduchý, chutný recept. Dnes si na ňom pochutíte a v budúcnosti oceníte jeho prínos k vášmu zdraviu!

#zdravie

whack
  10. 1. 2016, 21:40
Stačí vynechať živočíšne strany 91-102 a zostane nám 88 vegánskych receptov ako si zlepšiť imunitný systém. Každý recept má priestor na jednu stranu a surovina v každom recepte je vždy iná. Ide o rôzne zeleniny, plodiny, ovocie, obilniny, orechy a tak. Na konci je ešte 5 strán krátkych rád, čo jesť keď... (keď máte depresiu, astmu, bolesť hrdla...) Taká malá príručná knižka.