Zlodějka lásky

Zlodějka lásky Originální název: Zlodějka lásky

Erika - 2010
ISBN: 978-80-7190-747-3

Erika (2010) 978-80-7190-747-3 135

Dospívající holky na malé vsi řeší problém kolem kluků: Chodit s vrstevníkem nebo starším, zkušenějším borcem? Darina má jasno. Starší je lepší. Ví, proč to říká. Zamlouvá se jí muž, který v jejich vsi chalupaří. Je zralý a ženatý, z nudy s Darinou občas koketuje. Třináctiletá dívka na jeho hru přistupuje. Jejich vztah překračuje únosnou hranici. Muž nečekaně odjíždí. Darina mu chce být stále na blízku. Co si usmyslí, to činí: Prošmejdí místo jeho bydliště, zaměstnání, číhá na něj prostě všude. A všude je v předstihu. Zralý muž za chvilkové povyražení draze platí. Ztrácí klid, soukromí. Z nevinného dívčího pronásledování má nervy nadranc. Jak daleko dokáže zamilovaná holka zajít? (Založil/a: al-ma)

Věra Řeháčková Věra Řeháčková
*14.08.1950

ElikMuffi
  22. 3. 2011, 15:15
Kniha byla docela zajímavá. I když pochybuji že by v reálu byla 13ti letá dívka schopna zničit životy... Ale je to jen kniha... Takže závěrem: tuto knihu můžu doporučit dívkám kolem 10-13 let. Mě je 15 a kniha mě už moc nebaila