Buďte ve formě

Buďte ve formě

PRAGMA - 2008
ISBN: 978-80-7349-054-6

PRAGMA (2008) 978-80-7349-054-6 239

Jádrem této knihy je jednoduchá pravda: tajemství trvalého úspěchu - individuálního i společného - spočívá ve způsobu, jakým hospodaříme nikoliv s časem, ale s energií! Tento výjimečný postřeh většina z nás ignoruje. V době, kdy se media plní historkami o vysokých úřednících s pokřivenými hodnotami, vám tahle kniha vrátí důvěru a dá vám jasný návod, jak zvládnout své problémy s pozitivní energií a morální silou. Tento program může významně ovlivnit efektivitu vaší společné práce v zaměstnání a určování priorit v práci i mimo ni.
Konečně je tu kniha, která se zabývá věčným problémem: jak to, že nám nezbývá čas a energie na věci, na kterých záleží nejvíc? Srozumitelným, otevřeným a elegantním stylem vám autoři s neprůstřelnou logikou předkládají řešení. Můžete si myslet, že vám možná trochu pomůže, ale nakonec zjistíte, že dokáže úplně změnit váš život.