Úžasná na pohled

ISBN: 80-7341-666-2

BB art (2006) 80-7341-666-2 406
BB art (2004)
BB art (2002)

Lita Moralesová možná pochází z té nejchudší části Bronxu, ale má dvě velké přednosti: za prvé je naprosto úžasná na pohled a za druhé má mozek jako ocelovou past. Její ctižádost je tak veliká, že ji skoro sama nedokáže ukočírovat. Život jí nabízí přesně to, co si představuje: úspěch, moc a peníze. Potom potká Ruperta. Lev módních nočních klubů, pravý britský aristokrat a k tomu veliký krasavec. Neodolá mu žádná žena, Litu nevyjímaje. Když ji opustí, má pocit, že se jí zhroutil celý svět. Rebecca Lancasterová přišla o rodiče i malého bratříčka, když byla ještě sama sotva odrostlé batole. V osmnácti zdědí rodinnou firmu a úchvatné šlechtické sídlo. Se svým americkým vychováním jí však přijde život v rodné Anglii poněkud složitý a osamělý a ochotný Lord Lancaster nabízí pomocnou ruku - a taky vášeň, jakou Rebecca doposud nepoznala. Jemu však jde o mnohem víc než jen o lásku, jak ke své škodě Rebecca brzy zjistí. Spojeny poutem zrady, které se na nich dopustil tentýž muž, stávají se obě ženy nečekanými spojenkyněmi a zjistí, že pomsta dokáže být vskutku sladká. (Založil/a: Judyth)

teite
  6. 12. 2013, 22:25
Neurazí, nenadchne, člověk u toho nemusí myslet, vyčistí si hlavu, občas se i zasměje a někdy zaslzí, taková fajn literatura pro ženy.
kayluska06
  6. 1. 2011, 17:06
Docela milá knížka. :) Ne že by mě vyloženě nadchla, ale mám její styl psaní ráda, je to fajn. :) Hrozně obdivuju Litu, jak se dokázala vypracovat a prosadit ve světě. Becky mi připadala naivní, ale pak jsem si ji taky docela oblíbila. :)