Zítra změním svět

Zítra změním svět Originální název: Tuesday's Child

BB art - 2006
ISBN: 80-7341-660-3

BB art (2006) 80-7341-660-3 319

Lucy Evansová je se svým životem naprosto spokojena. Užívá si ho plnými doušky, bydlí v nádherném bytě u svého nejlepšího kamaráda Ollieho a živí se kritikou počítačových her. Vydělá si tak akorát na pár piv s kamarády a jídlo z bufetu.
Ale všechno se obrátí vzhůru nohama.
Je přestupní rok a Ollieho přítelkyně, Příšerná Viktorie, ho požádá o ruku. A chce, aby se Lucy odstěhovala. A aby toho nebylo málo, Lucy je vyhozena z práce. Takřka přes noc je bez peněz a bez střechy nad hlavou. A jestli chce získat místo recepční v realitní kanceláři, je třeba, aby se z ní navíc přes noc stala pravá anglická dáma. Lucy se musí změnit ve svůj vlastní protiklad. Zapomenout na ragby, martensky a heavy metal; zvyknout si na oblečení od Laury Ashley, vysoké podpatky a Chardonnay.
Dokáže to Lucy? Zachrání Ollieho před jeho strašnou přítelkyní? A zvládne svého božského, amerického šéfa? A bude ještě vůbec kdy sama sebou? (Založil/a: Judyth)

teite
  6. 12. 2013, 22:28
Také si z knihy moc nepamatuju, snad jen tolik, že hrdinka mi byla sympatická a její kamarád také. Na dvě hvězdy to za mě stačí.
kayluska06
  6. 1. 2011, 17:08
Slabší, ale pořád ještě čtivé. :-) Líbila se mi ta zápletka s jejím šéfem, zbytek děje ale za moc nestál, asi proto si z té knížky mnoho nepamatuju. :D