Sedem pilierov zdravia

Profil knihy je v jiném jazyce

Sedem pilierov zdravia

SPN-Mladé letá - 2007
ISBN: 978-80-10-01309-8

SPN-Mladé letá (2007) 978-80-10-01309-8 208

Francúz Pierre Pallardy, osteopat a dietetik, je autorom viacerých bestsellerov preložených do mnohých jazykov (v r. 2006 Bolí vás chrbát? Vyliečte sa sami!)
Základnou myšlienkou tejto autorovej knihy je konštatovanie, že druhým "mozgovým" centrom nášho tela je brucho. Únava, depresia, bolesti chrbta, priberanie, nespavosť, sexuálne problémy a iné funkčné poruchy priamo súvisia so zlým stavom brucha. Okrem toho sa v bruchu tvorí 80 % imunitných buniek, ktoré nás chránia pred chorobami. Keď sa teda správne postaráme o svoje brucho a zharmonizujeme ho s hlavným mozgom, vyliečime si funkčné poruchy a budeme lepšie chránení pred ochorením. Pierre Pallardy nám ponúka svoju metódu siedmich pilierov zdravia, ktorú postupne vypracoval počas svojej 35-ročnej praxe. Je to prirodzená a jednoduchá metóda, prístupná každému. Ide brušné dýchanie, pravidelné stravovanie, výber potravín, výber správneho športu, cvičenie obidvoch mozgov, automasáže a brušná meditácia.

#zdravie
Pierre Pallardy Pierre Pallardy