Snár. Ťaháky z vesmíru

Profil knihy je v jiném jazyce

Snár. Ťaháky z vesmíru

Ikar - 2006
ISBN: 80-551-1341-6

Ikar (2006) 80-551-1341-6 272

O snoch sa už veľa napísalo a rozprávalo, predpokladám, že aj vy máte doma aspoň jeden snár, či už starý - možno zdedený, alebo ste si práve včera kúpili toto najnovšie vydanie. Je dobre, že ste si kúpili práve tento snár. Prečo? Lebo vám chcem povedať o snoch niečo nové, a niečo staré o nich potvrdiť.
Vieme, že kvalitu snenia ovplyvňuje veľmi veľa vecí. V prvom rade váš zdravotný stav, zariadenie vášho interiéru spálne, geopatogénne zóny, zážitky z predošlých dní, stres a hlavne sila vášho podvedomia. Teraz si určite poviete, nič nové pod slnkom, to väčšina ľudí vie. Viem, že to viete, ale v prípade výkladu sna (vášho sna, ktorý je pre vás taký dôležitý) to do súvisu nedávate. Po toľkých snároch, čo uzreli svetlo sveta, a bolo ich neskutočne veľa, si poviete, čo mi chce nového povedať a prečo práve ona, prečo by som mal veriť práve jej? Nechcem aby ste mi verili. Ale budem rada, keď si pozorne prečítate túto knihu a vyberiete si z nej to, čo vás práve osloví, v čo ste chceli uveriť. Budem rada, aj ak ju začnete spochybňovať, pretože to je signál že ste čítali pozorne a rozmýšľali pri tom. Vieme, že pravda je nemerateľná, a veľa záleží na uhle pohľadu. Budem sa snažiť byť dobrou poradkyňou, no predovšetkým sprievodkyňou poznávania tajov vašich snov.
Psychotronika pozná viac spôsobov, ako sa dá človeku pomôcť. Patrí tam biodiagnostika - jej prostredníctvom určím, na čo je človek chorý, fytoterapia - pomoc bylinkami. Sen - pomáha výkladom, lebo aj sen veľa hovorí o ľudskom zdraví a spôsobe života. Numerológia - z dátumu narodenia sa dá zistiť, aké má človek predpoklady na prácu, jeho správanie, slabé a silné stránky povahy atď. Feng-šuej - vplyv vášho okolia na jedinca, úspech v práci, medziľudské vzťahy, zdravie a pod. A ja veľa pracujem aj s virguľou. Je to vysunutá ručička mojich schopností a pomáha mi odpovedať na otázky spojené s psychotronikou, a teda so životom.
My sa budeme venovať snom. Túto tému sa budem snažiť priblížiť najmä cez svoje sny, pretože viem presne, čo sa mi snívalo, aký som mala zo snov pocit, a najmä, čo sa potom dialo v reálnom živote. Aj keď sa to bude zdať neuveriteľné, tieto sny sú pravdivé a všetko čo dialo potom v reálnom živote je tiež pravdivé, aj keď by som bola niekedy najradšej, keby to bolo naopak.

Tatiana Bedušová Tatiana Bedušová