Nové dejstvo

Profil knihy je v jiném jazyce

Nové dejstvo

Ikar - 2007
ISBN: 978-80-551-1394-4

Ikar (2007) 978-80-551-1394-4 176

"V živote každého človeka nastávajú čas od času chvíle, kedy...by potreboval záplatu na to, čo bolí, čo má ostať skryté, jak chromá ruka pod rukávom kabátu (Miroslav Válek), alebo by bol vďačný za akúkoľvek radu, ktorá mu pomôže dostať sa z ťažkostí. Ideálne by bolo, keby sme v takých chvíľach dostali poštou akýsi manuál, ktorý by sa volal Ako sa vymotať z problémov krátko a rýchlo.
Myslím si, že takýmto manuálom vie byť dobrá kniha, citlivá pieseň, alebo vydarený film.
Snažila som sa nájsť, resp. pomôcť nájsť, riešenie manželského problému, keď sa rodina v dôsledku manželovej nevery rozpadáva. Kedy manželka nevie, ako sa má v danej situácii správať, pretože ju ešte nikdy nezažila. Je to jedna zo situácií v živote, keď človek neverí vlastným ušiam a očiam a len
žasne nad tým, čo sa okolo neho deje a čo sa deje s ľuďmi, o ktorých si myslel, že ich pozná a veril im."

Jarmila Repovská Jarmila Repovská