Ďábelsky ostrá kuchyně

Ďábelsky ostrá kuchyně

Nezjištěno / Jiné - 2007

Nezjištěno / Jiné (2007) 160

Zveme vás na kulinářskou projíždku peklem, která vás zavede do světa feferonek, chilli papriček, pepře a spol. Objevte rozmanité možnosti . použití exotických koření a vůní.
Pekelnou jízdu pro vaše chuťové buňky odstartují malé čertoviny, jako jsou dipy, omáčky a kořenicí pasty. Další zastávkou na trase bude pekelná výheň s horkými vývary, hustými polévkami a zapečenými lahůdkami, následovaná pravými satanskými pečínkami, mořskými ďasy a jinými ďábelskými dary moře.
Abyste se při vaření podle naší kuchařky úplně neztratili, dozvíte se v úvodní kapitole a v mnoha dílčích informacích a vyobrazeních vše o použitých surovinách z "ďáblovy kuchyně“.
Mezi více než 110 podrobně rozepsanými recepty, doprovázenými barevnými fotografiemi, najdete lahůdky, jako jsou raci s tequillovým krémem, brokolice s omáčkou sambal nebo pikantní roláda s dušenou zeleninou. A pro zklidnění vašich jazýčků končí naše projížďka peklem rajsky sladkými dezerty.