Také obyčajné zázraky

Profil knihy je v jiném jazyce

Také obyčajné zázraky

Ikar - 2007
ISBN: 978-80-551-1400-2

Ikar (2007) 978-80-551-1400-2 144

Doktor Vincent a doktorka Ina, autori úspešnej knihy Myšlienky z hladiny alfa, sa v tejto útlej publikácii rozhodli sprístupniť aspoň zlomok z množstva skúseností a zážitkov, ktoré počas svojej bezmála dvadsaťročnej terapeutickej praxe zažili. Čitateľ tu nájde historky úsmevné i dojímavé, poučné a podnetné, skrátka také, aké nevymyslíte a aké je schopný napísať len život sám.

1. februára 1991 som navštívila v sprievode svojej dcéry vo veľmi zlom zdravotnom stave ambulanciu VINCENTINA. Živorila som na bylinkových čajoch, šťave z mrkvy, z jabĺk, zemiakov, nakoľko som nedokázala prehltnúť tuhú potravu. Moja telesná schránka sa zmenšila o štrnásť kilogramov. S ubúdajúcou hmotnosťou upadala aj moja psychika.
22. februára 1991 odchádzam z ambulancie s pocitom, že uplynulé tri mesiace, to bol zlý sen. Opäť sa mi chce žiť, spievať, rozdávať radosť. Stal sa zázrak pod rukami Dr. Vincenta a Dr. Iny? S určitosťou ale viem, že som našla dvoch ľudí, čo majú skutočný záujem o človeka, o jeho bolesť a chcú i vedia pomôcť.

Toto sú slová jednej z tisícok vďačných pacientiek, ktoré navštívili bratislavskú ambulanciu VINCENTINA.

Vincentina Vincentina