Agáta a já

Agáta a já Originální název: Agáta a já

Eroika - 2008
ISBN: 978-80-86337-77-7

Eroika (2008) 978-80-86337-77-7 134

"Agáta a já" je humoristickou výpovědí ženy, která poněkud nečekaně vkročila do mateřství a zjistila, že každý den soužití s věčně uplakaným a nerudným miminkem je jedno velké dobrodružství.

Kniha je určena všem rodičům, které jejich ratolesti občas dohánějí na hranici šílenství, i všem ostatním, kteří mají rádi laskavý a milý humor. Kniha rozhodně není určena osobám, jež jsou přesvědčeny, že těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy, ani těm, kteří nikdy neměli chuť odložit své křičící dítě u vrat kostela. (Založil/a: al-ma)

Gabriela Chrastilová Gabriela Chrastilová
*??.??.1978

bobos
  26. 2. 2012, 9:09
Úžasně napsaná knížka, při jejím čtení jsem úplně viděla sama sebe, když se mi narodila první dcera. Ta naprostá bezmoc co mám s tím maličkým uřvaným a nespavým díťátkem dělat. Jak mi velmi dobré rady mé drahé tchýně pomohly jedině k tomu, že jsem si připadala, jako naprosto neschopná matka. Velká škoda, že se mi tako knížka nedostala do ruky před 10 lety, mohla mi pomoci daleko lépe, než všechny dobře míněné rady starší generace :-)
gabča
  24. 8. 2013, 9:57
Fakt skvělá, oddechová knížka. Hodně jsem se u ní nasmála, místy až zajíkala smíchem. Zatím jsem jen těhotná, ale i přesto jsem se dokázala s částí knihy dokonale ztotožnit.