Život s jasným cieľom. Načo som vôbec na Zemi?

Profil knihy je v jiném jazyce

Život s jasným cieľom. Načo som vôbec na Zemi?

Porta libri - 2005
ISBN: 80-89067-31-X

Porta libri (2005) 80-89067-31-X 270

Človek nie je výsledkom náhody. Ešte pred stvorením sveta, boli v Božej mysli všetci ľudia. Mal v úmysle stvoriť aj teba a mal plán aj pre tvoj život. Zmysel, pre ktorý sme boli stvorení, prekračuje hranice života na zemi. Boli sme stvorení, aby sme žili večne! Knihy typu „pomôž si sám“ často nabádajú k tomu, aby sme hľadali zmysel a cieľ nášho života v sebe. Rick Warren hovorí, že to nie je to správne miesto. Musíme začať v Bohu, našom Stvoriteľovi a v jeho pláne pre náš život. Boli sme stvorení Bohom a pre Neho, a keď toto pochopíme, život začne dávať zmysel. Táto kniha nám chce pomôcť pochopiť, prečo žijeme a vysvetľuje Boží plán pre nás – tu a teraz a pre večnosť. Stvoril nás, aby sme boli členmi Jeho rodiny, modelmi Jeho charakteru, tými, ktorí vyvyšujú Jeho slávu, služobníkmi Jeho milosti a poslom Jeho dobrej zvesti pre ľudí.

Rick Warren Rick Warren