Tři mušketýři po dvaceti letech

Tři mušketýři po dvaceti letech Originální název: Vingt ans après

Albatros - 1982

Albatros (1982)
Mladá fronta (1972)
Melantrich (1951) 754

Další pokračování dobrodtužství d´Artagnana, hraběte de la Fére de Bragellone, barona du Vallon de Bracieux de Pierrefonds a rytíře d´Herblay. (Založil/a: anetbud)

LadysR2
  28. 1. 2013, 9:20
Četl jsem v 18. Četl jsem všude, kde se dalo a padnul jsem do toho stejně, jako při čtení prvních třech mušketýrů.
Ryan
  5. 11. 2013, 11:54
Mušketýři jsou i po dvaceti letech skvělí, sice se narozdíl od jejich předchůdce sem tam vyskytne trochu nudnější kapitola, ale jako celek jsou vynikající.
PrincessLeia
  19. 1. 2011, 18:45
Kniha mě okouzlila stejně jako první díl a v žádném případě nezklamala. Naopak jsem byla velice mile překvapená a knihu skoro nepustila z ruky a využívala každé volné chvilky, abych mohla v napínavém příběhu pokračovat. Části, kdy se staří přátelé postavili proti sobě, mě dostávaly do stavu naprosto mrazení a neutuchajícího zájmu o stejně zajímavé pokračování. Rozhodně doporučuji všem, komu se líbil díl první.